Srdcovka (nejen) pro Číšu

Opravdu srdcovou událostí byla charitativní akce Srdcovka pro Číšu, která potěšila všechny fanoušky sportu v neděli 30. srpna v Letkově u Plzně.

Mariana Čišovského a všechny nemocné amyotrofickou laterální sklerózou přišlo podpořit 1200 diváků a řada známých osobností. Proběhla dražba, která vynesla organizaci skoro čtvrt miliónu korun. A my jsme s radostí přispěli svou troškou do mlýna.

Kromě Pavla Horvátha a hráčů Viktorie Plzeň dorazily legendy jako Dominik Hašek, Martin Straka nebo Jaroslav Špaček. Objevily se také hvězdy divadelních a hudebních pódií Martin Stránský a Marek Ztracený.  

V rámci sportovního odpoledne plného fotbalu, nohejbalu, tenisu, volejbalu a beach volejbalu proběhla dražba nejrůznějších sportovních exponátů a artefaktů. Rukavice Jaromíra Jágra z MS 2015 se vydražily za 38 000 korun a za Sportsmed je vybojoval MUDr. Petr Nepraš. 

Za 100 000 vydražili Martin Straka a Jaroslav Špaček jeden z podepsaných dresů, který do aukce věnovali hráči Slovanu Bratislava. Celkem se podařilo vybrat 220 000 korun.