O nás

Jsme jedna z nejvyhledávanějších zdravotnických soukromých klinik v západních Čechách, která je specializována na pohybové ústrojí. Poskytujeme především odborné konzultace a pomoc v oblastech ortopedie a traumatologie. Jako řešení Vašich obtíží nabízíme rehabilitační programy, fyzioterapii , včetně nejmodernějšího přístrojového ošetření a jednodenní ortopedii ve spolupráci s Rehabilitační nemocnicí Beroun. Naše společnost byla založena v roce 2013 a od té doby se dynamicky rozvíjí.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a poskytujeme mu komplexní péči s ohledem na jeho potřeby a možnosti. Našim cílem je nabízet tu nejlepší dostupnou péči, a proto dbáme na to, aby se náš personál neustále vzdělával a získával v daném oboru nové poznatky. Přístrojové vybavení kliniky se řadí mezi jedno z nejlepších v České republice.

Služby kliniky Sportsmed Consultation vyhledává široké spektrum zákazníků –počínaje vrcholovými sportovci přes ty rekreační nebo muže či ženy, kteří se rozhodli začít se zdravým životním stylem, pečovat o své zdraví, tělo a podtrhnout svou krásu.