Pečujte o sebe jako František Rajtoral

Tělo Františku Rajtoralovi jistě slouží dobře. Jak mu to fotbalista vrací? Rozhodně zodpovědně! Ve Sportsmedu totiž pravidelně navštěvuje oddělení podiatrie. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte si hvězdnou péči i vy sami.

Dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším potřebám. Zvládáme se tak postarat o profesionální sportovce, kteří dennodenně podstupují velkou zátěž a náročný trénink. A jsme moc vděční, že se do naší péče svěřují ty největší osobnosti českého sportu, mezi které beze sporu patří i František Rajtoral, obránce a záložník klubu FC Viktoria Plzeň. František Rajtoral navštěvuje ve Sportsmedu oddělení podiatrie a využívá komplexních služeb jako jsou masáže a terapie. 

Podiatrie nabízí celkové vyšetření a zabývá se správným držením těla. Pomáhá s bolestmi chodidel a v případě potřeby dodává klientům také na míru vyhotovené stélky do bot. Naše středisko se ale nevěnuje jen hvězdám. Pomáháme rovněž rekreačním sportovcům, malým i dospělým. Zkrátka všem, kteří si váží svého zdraví, užívají si život a pohyb plnými doušky a potřebují nejen regenerovat, ale hlavně odměnit svoje tělo za to, že jim slouží. 

Chcete si hvězdný servis vyzkoušet na vlastní kůži? Myslete na své zdraví, na prevenci i léčbu a objednejte se ještě dnes.