Kavitační liposukce pro vaše krásnější já

Něco vám přebývá? Podtrhněte svou krásu a pozvedněte sebevědomí na takovou úroveň, jakou si zasloužíte.  

Nemusíte do sebe nechat ani píchnout, a přesto uvidíte výsledky, které vás potěší. Tato efektivní neinvazivní procedura vám pomůže se rozloučit s nepotřebnými vrstvami tuku i nevzhlednou celulitidou. 

Jak to funguje? A funguje to?

Bezbolestně, rychle a hlavně velice efektivně. Po několika návštěvách totiž uvidíte příjemné změny a úbytky naměříte v centimetrech. Problematické partie už nebudou problematické a vy se budete cítit lépe, než kdy předtím.

O terapii SIRIO

Unikátní technologie nízkofrekvenčního ultrazvuku SIRIO funguje na principu mechanické vibrace pro hloubkovou svalovou mikromasáž a drenáž. Kavitační efekt zrychluje regenerační a reparační procesy. Pomerančová kůže se tak ucelí a vaše pokožka bude hladší a pružnější.

Terapie SIRIO pomáhá například také v případě poranění svalů nebo zlepšuje prokrvení kloubů u pacientů trpících artrózou.

Chcete se cítit lépe? 

Vyzkoušejte kavitační liposukci (doslova) na vlastní kůži a připravte se na změnu, která vám bude slušet. Pro více informací nebo objednávní na proceduru nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 371 650 151.  nebo se objednejte online.

Objednat se online