Fandíme cheerleadingu

Cheerleading opravdu není jen o pom-pomech, o skandování písmen a o drobných výkopech. Jde o velmi fyzicky náročný a adrenalinový sport s dynamickými tanečními a akrobatickými prvky, skoky a nebezpečně komplikovanými pyramidami.

A protože dokážeme ocenit tvrdý trénink, nadšení a odhodlanost, podporujeme skupinu Blue Wings Cheerleaders, která tyto kvality dokazuje na každém svém dechberoucím vystoupení. 

“Je to sport emotivní, energický, týmový a připravuje mládež k otevřenému a energickému prosazení se v životním procesu,” tvrdí Marta Pechová, headcoach skupiny a dodává: “Figury, které cheerleaders předvádějí na soutěžích, jsou atraktivní podívanou a jejich náročnost klade důraz na intenzivní fyzickou přípravu, techniku, týmovou spolupráci, důvěru a zodpovědnost.”

Blue Wings Cheerleaders působí v Plzni. Ve skupině trénují v jak kluci, tak holky, a to ve třech věkových kategoriích – Peewees (6 až 11 let), Junior (11 až 15 let) a Senior (15 až 30 let). Když si někdo troufne, může se k tréninku připojit kdykoli během roku.

V Blue Wings týmu působí několik certifikovaných trenérů, kteří mají zkušenost s přípravou na sportovními zápasy, soutěže i společenské akce a maturitní plesy.