DermaPen 4

Přepište minulost svojí pleti.

Proč microneedling?

DermaPen 4 umožňuje dlouhodobou rejuvenaci a vyřešení akutních problémů pleti. Díky možnosti kombinovaných terapií jsme schopni dosáhnout dramatických výsledků ve velmi krátkém čase, a to nejen u stárnoucí pleti, ale  také pigmentací, alopecie, akné, rosacey a různých forem jizev.

Jak DermaPen 4 funguje?

Zařízení vytváří v pleti pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní spuštění přirozené imunitní reakce těla a aktivaci růstových faktorů. Tento proces pomáhá normalizovat obnovu kožních buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a celkově posiluje obranyschopnost pleti.

DermaPen 4 je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti dermatologické a dermokosmetické péče. Jedná se o nejpokročilejší, nejbezpečnější a nejrychlejší mikrojehličkování na trhu.

Originál je jen jeden.

DermaPen 4 vytváří v pleti 1920 kanálků za sekundu, což je o 104% více než u konkurenčních zařízení. 

Jak probíhá ošetření?

Před každým ošetřením  Vás odlíčíme a pleť vydezinfikujeme. Pro relaxaci Vaší mysli a pleti slouží CBD Elixír. Následně provedeme drenážní masáž speciálním nástavcem, který pleť připraví na  ošetření. Samotný zákrok trvá zhruba 10 minut a provádí se bez lokální anestézie. Na zklidnění pleti je aplikována chladivá hydratační maska.

Pokud řešíte problémy jako akné, hyperpigmentaci, alopecii, rosaceu, hluboké vrásky, strie, jizvy a další, doporučujeme rezervovat si termín na vstupní dermokosmetickou konzultaci, kde s Vámi odborně školený terapeut probere všechny návrhy řešení, provede jednotlivými kroky a sestaví plán. 

DP Dermaceuticals

Ať už plánujete pouze jedno ošetření DermaPen 4 nebo komplexní program, domácí péči se nevyhnete. Ke správnému zhojení jsou potřeba specifické přípravky, které nejen obnovu pleti urychlí, ale také pomohou dosáhnout maximálních výsledků a udržet vaši pleť v kondici.