Objednat se online
Objednávky: +420 371 650 151
ÚvodPoradna

Poradna

Jsme zde pro ty, kteří mají rádi zdravý životní styl. Pomáháme jim být fit a cítit se dobře od prvních krůčků až po zralý věk.

Naším cílem je v tomto hektickém světě vštípit lidem myšlenku, že zdravý životní styl a péče o tělo má velký vliv na naši mysl a dobrou náladu. Nenechte bolest, aby Vás omezila v tom, co máte rádi a v pohybu, který je nezbytný k aktivnímu a plnohodnotnému životu.

Navštivte nás, rádi Vám pomůžeme ☺

 

Josef Svoboda
/ 11.08.2015
Jsou ošetřující fyzioterapeuti plně kvalifikovaní?
Odpověď:
V našem zařízení pracují pouze špičkový, plně kvalifikovaní fyzioterapeuti, kteří si své dosavadní vzdělávání pravidelně rozšiřují o doplňkové kurzy a školení.
Markéta M
/ 28.06.2015
Jak probíhá návštěva výživového poradce při redukci váhy?
Odpověď:
První návštěva probíhá formou konzultace a přesného měření tělesných hodnot, aby se výživový poradce lépe seznámil s pacientem a společně tak došli do stanoveného cíle pacienta. Jsme schopni zajistit nejen jídelníček na míru, který je nedílnou součástí redukce váhy, ale také cvičební program pod dohledem odborníka.
Martin Kovařík
/ 03.06.2015
Nikdy jsem nebyl/a na rehabilitaci, jak to probíhá?
Odpověď:
Na základě výsledků se provádí rovnou i terapie, která většinou spočívá v aplikaci manuální terapie (techniky měkkých tkání, mobilizace, baňkování) v kombinaci se cvičením a doporučením pro další pohybové aktivity pacienta.
Bohuna Michálková
/ 22.05.2015
Co vše zahrnuje ortopedická konzultace u lékaře?
Odpověď:
Konzultační činnost dává možnost pacientovi probrat s lékařem zdravotní problém v oblasti ortopedie a sportovní traumatologie a lékaři možnost vysvětlit pacientovi typ onemocnění, zranění, průběh rehabilitace či operace. To vše v rámci vyšetření, případně pokud je nutné vyšetření RTG, MR a CT.
Kalina
/ 30.04.2015
Je možné se k vám objednat na masáž?
Odpověď:
Techniky měkkých tkání, tzn. prvky klasické, reflexní, lymfatické, baňkové masáže apod. využíváme také, jakožto relaxační a regenerační procedury.
Petružálková
/ 10.03.2015
Musím mít doporučení od lékaře?
Odpověď:
Ne. Jelikož nemáme smlouvy se zdravotními pojišťovnami a pacient si terapii hradí sám, není nutné doporučení. Samozřejmě pokud máte nějaké zprávy z vyšetření od odborných lékařů, nebo nálezy zobrazovacích vyšetření, vezměte je sebou.
Tomáš Havel
/ 15.02.2015
Je rehabilitace/fyzioterapie vhodná i pro děti?
Odpověď:
Jednoznačně, pokud se naučí již v raném věku pečovat o své tělo, tak v dospělosti jim to přijde jako samozřejmost. Včasnou rehabilitací/fyzioterapií se dá také předejít degenerativnímu onemocnění pohybového aparátu v pozdějším věku.
  1 2  
Nenašli jste odpověď na Vaši otázku?
Vložit dotaz